Jdi na obsah Jdi na menu
 


Předvedení psi

Rok 2016

 

 

Daira Kham-Mi  BRT

17.9.  BL- Alžbetin dvor - I.cena 72b. / I.cena 72 b., CACT, CCT

 

Agnes z Doubravské kovárny   MOK

16.7.  Lesní zkoušky ohařů - Memoriál Oldřicha Valeše - Neslovice - I.cena/240b - Vítěz zkoušek

14.8. Speciální vodní práce ohařů - Těšany - I.cena/100b - Vítěz zkoušek

 

Xaira z Mešinské hájovny   POI

30.4.  Zkoušky vloh - Brno- I.cena/228b - Vítěz zkoušek

13.8.  Podzimní zkoušky - Těšany - I.cena/287b

14.8. Speciální vodní práce ohařů - Těšany - I.cena/92b

 

 

Elza z Hroudova dvora   NKO

30.4.  Zkoušky vloh - Brno- I.cena/225b

 

Bero z Jirgalova dvora  BRT

14.5.  Zkoušky vloh - Břeclav- I.cena/145b

5.6. Zkouška nováčků - Čučice - I.cena-84b

 

Daira Kham-Mi  BRT

25-26.6.  MSBLT- Turá Lúka - II.cena/ II.cena 

 

 

Rok 2015

 

Angel My Life z Jirgalova dvora  BRT

26-27.6.  MSBLT- Turá Lúka - II.cena/ III.cena 

 

Daira Kham-Mi  BRT

26-27.6.  MSBLT- Turá Lúka - III.cena/ II.cena 

 

Xaira z Mešinské hájovny   POI

10.10.  Podzimní zkoušky - Neslovice- I.cena/296b

 

Agnes z Doubravské kovárny   MOK

10.10.  Podzimní zkoušky - Neslovice- I.cena/295b

 

Anny Charlote z Jirgalova dvora   MOK

18.7.  Speciální vodní práce - Těšany- II.cena/?b

5.9. Podzimní zkoušky - Prostějov I.cena 292b

 

 

Rok 2014 

 

** Davidovi uděleno ocenění Vůdce roku KCHHMO **

 

Barcelona Star Moravia  MOK

10.5.  Nominační soutěž - Litoměřice - II.cena/ 246b 

26.7.  Zkoušky vloh- Opava - I.cena/ 216b 

26.7.  Speciální vodní práce - Opava - I.cena/ 100b 

27.7.  Lesní zkoušky- Opava - I.cena/ 236b 

26-27.7. Memoriál J. Hromadové - Opava - I.cena/552b

30-31.8.  Memoriál  Richarda Knolla - Rychnov n.

Kněžnou - I.cena/ 481b

20.9.  Podzimní zkoušky - Česká Lípa- I.cena/297b

21.9.  Speciální vodní práce - Česká Lípa- I.cena/96b

20-21.9. Memoriál  MVDr. J. Michálka - Česká Lípa -

I.cena/393b res CACT

4-5.10. Memoriál Karla Podhajského - Jičín-

I.cena/480b CACT, dokončen Šampion práce ČR

 

Grace Star Moravia  JHS

3.5.  Zkoušky vloh- Blažovice - I.cena/ 149b 

 

Angel My Life z Jirgalova dvora  BRT

3.5.  Zkoušky vloh- Blažovice - I.cena/ 125b 

2.6. Zkouška nováčků - Čučice - I.cena/78b

 

 

 

Rok 2013

 

** Davidov převzal Bronzový vůdcovský

odznak  KCHHMO **

 

Barcelona Star Moravia  MOK

20.7.  Lesní zkoušky- Žlebský pohár - Neslovice -

I.cena/ 240b 

6-7.9.  Všestranné zkoušky-Memoriál S. Hloucha - Velké

Bílovice - I.cena/ 485b CACT

14-15.9.  Všestranné zkoušky-Memoriál  prof.J.

Svobody- Olomouc - I.cena/ 469b, res CACT

12-13.10. Všestranné zkoušky - Neslovice - I.cena/483b

 

Forest z Chejlavských lesů   MOK

28.9. Podzimní zkoušky - Neslovice - I.cena/286b

 

 

Rok 2012

 

Daira Kham-Mi  BRT

13.5. Zkoušky vloh- Těšany - I.cena/165b Vítěz zkoušek

13.10. Klubové lesní zkoušky- Jindřichov - I.cena/241b,

CACT, KV, CCT

14.10.-  Klubové barvářské zkoušky honičů -

Jindřichov - I.cena/244b 

13-14.10. Memoriál M.Říhy- Jindřichov- Vítěz

memoriálu

 

Barcelona Star Moravia  MOK

13.5.  Zkoušky vloh - Těšany - I.cena/ 222b CACT

25.8.  Podzimní zkoušky - Těšany - I.cena/ 292b

26.8.  Speciální vodní práce - Těšany - I.cena/ 87b

1.9.  Jesenné skúšky stavačov- Memoriál Š. Hrnčára -

Šaĺa-Veča - I.cena/ 234b, res. CACT

8.9.  Podzimní zkoušky - Temelín - I.cena/ 286b

 

Afra z Tikovského kopce  MOK

25.8.  Podzimní zkoušky - Těšany - I.cena/ ?b

 

 

Rok 2011

 

Kika V.G.  NKO

30.4.  Zkoušky vloh - Moravské derby - Žabčice - I.cena/ 216b

 

Brilliant Shefis VOK

Speciální vodní práce - Těšany - I.cena/ ?b

 

Eyra of Lady Erica  JHS

10.9.  Lesní zkoušky - Hodonín - I.cena/ 243b CACT

11.9. Barvářské zkoušky - Hodonín - I.cena 120b CACT,

dokončen Šampion práce ČR

10-11.9. Slovácký pohár - Hodonín- Vítěz zkoušek

1.10. Zkoušky nováčků - Čučice - I.cena/72b

 

Daira Kham-Mi  BRT

29.10. Zkoušky nováčků - Pelhřimov - I.cena/69b

 

 

Rok 2010

 

Bergie z Chejlavských lesů  MOK 

12.9.  Speciální vodní práce - Olomouc - I.cena/ 91b

 

 

Eyra of Lady Erica JHS

12.6.  Zkoušky nováčků - Brno - I.cena/ 75b

7.8.  Lesní zkoušky - Bílovice - I.cena/ 238b CACT

20-22.8.  Memoriál Rudolfa Kristla - Polička - III.cena/ 339b 

 

 

Rok 2009

 

Bergie z Chejlavských lesů  MOK 

23.5.  Podzimní zkoušky - Těšany - I.cena/ 294b

11.7.  Speciální vodní práce - Těšany - I.cena/ 92b

30.8.  Lesní zkoušky - Plzeň - I.cena/ 227b

26-27.9.  Všestranné zkoušky - Těšany, Bílovice n.S. - I.cena/ 465b, res CACT

 

Eyra of Lady Erica JHS

23.5.  Zkoušky vloh - Brno - I.cena/ 184b

 

Rok 2008

 

 Bergie z Chejlavských lesů  MOK 

4.5.  Zkoušky vloh - Brno město - I.cena/ 191b

18.10.  Podzimní zkoušky - Lelov u Stoda - I.cena/ 282b