Jdi na obsah Jdi na menu
 


Novinky 2019

Novinky 2019

 

Hanácká národní výstava 

12.1. proběhla v Brně tradiční Hanácká národní výstava psů.  My jsme svoje zastoupení měli u maďarských ohařů a jezevčíků.  Naše maďarka Etika z Jirgalova dvora ve třídě mladých dostala od p. rozhodčího Havelky ocenění V. 

U jezevčíků posuzoval p. MVDr. Šlapanský. Zastupovaly nás dva naše odchovy. Nejprve Chicco Star Moravia ve třídě pracovní díky svým 10dkg navíc dostal ocenění V2 a v mezitřídě jeho sestra Charta Star Moravia si odnesla ocenění V2, res CAC. Tímto jejich majitelům K. Hrabové a manželům Jílkovým děkujeme za prezentaci a ještě jednou gratulujeme. Majitelům Sebastiana Fino Bohemia, manželům Kubíčkovým děkujeme za milou společnost. Byl to opravdu vydařený den a už nyní se těšíme na DuoCacib:-)

    stazeny-soubor.jpgCharta

stazeny-soubor--3-.jpgstazeny-soubor--2-.jpg

                                      stazeny-soubor--1-.jpgCharta,Sebastian,Chicco

 

 

 

Bergie slaví...

Je tu 12.leden...Rok se s rokem sešel a zase máme co slavit.. Bergie už má 12 let!! Dokonce na honech předčila svou chutí lovit a hledat daleko mladší psy. A stále v plném zdraví a kráse. Občas tedy nějaký ten bílý chloupek, ale to už k tomu patří.. Z boudičky na dvoře se přestěhovala do pokojíčku k topení a tak si to tu užívá.. Hodně zdraví Bery! 

bergie-2018.jpgstazeny-soubor--7-.jpg

bergie-202018.jpgstazeny-soubor--5-.jpg